Приватним клієнтам

DV Bank пропонує Вам повний спектр послуг та продуктів високого рівня, які будуть максимально орієнтовані на задоволення Ваших індивідуальних потреб.

 

Ми розробили для Вас ряд банківських програм, які допоможуть в управлінні персональними фінансами. Наші банківські продукти – це зручні готові рішення для індивідуального користування, які Ви можете отримати вже сьогодні.

До пакету банківських послуг для приватних клієнтів DV Bank входять:

 

Поточні рахунки та платежі

Пропонуємо Вам надійний та зручний спосіб керування власними грошима, отримання та збереження коштів. Крім цього, у нас Ви зможете здійснити платежі без відкриття рахунку.

 


Платіжні картки

Зручний інструмент для здійснення Вами безготівкових розрахунків в торгових точках, інтернет-магазинах та зняття готівки через банкомати та каси банків.

 


On-line банкінг

Захищена система, яка надасть Вам можливість керувати власними поточними та депозитними рахунками в будь-якій валюті, здійснювати платежі, виплачувати заборгованості по кредитах та перевіряти інформацію щодо стану всіх своїх рахунків.

 


Кредити

Для Вас це швидкий спосіб отримання коштів для придбання власного житла чи будь-якої нерухомості, автомобіля або купівлі товарів та  послуг.

 


Депозити

Розміщуйте Ваші грошові кошти на депозитних рахунках для їх збереження та примноження.

 


Індивідуальні сейфи

Подбайте про безпеку. Ми забезпечимо надійне зберігання Ваших цінностей, готівки та важливих документів. 

 


Грошові перекази

Будьте ближче до Ваших близьких! Миттєві перекази у будь-яку країну світу за лічені хвилини у будь-якому відділені Банку.