27 вересня 2017 р.

DV BANK пропонує конкурентні тарифи та гнучкі умови співпраці з корпоративними клієнтами** щодо купівлі/продажу іноземної валюти в короткостроковій та середньостроковій перспективі - від 3 до 180 діб.

- Ця опція дозволяє нашим клієнтам гарантувати собі курс придбання/продажу іноземної валюти на конкретну дату в майбутньому, незалежно від її ринкового коливання. Просте та ефективне хеджування валютних ризиків, - прокоментував цю опцію акціонер та радник Голови Правління Банку Сергій Горбачевський.

Індикативні курси для форвардних угод віднині щодня публікуються на корпоративному Facebook та офіційному сайті Банку. Із запуском нового сайту валютні курси, зокрема індикативні, будуть доступні на інтерфейсі головної сторінки.

Для прорахунку курсу на конкретну дату, а також з інших питань (Forex, валютні операції) до Ваших послуг гаряча лінія Казначейства Банку - 044 393 73 34 (понеділок 00.01 - п'ятниця 23.00).

** Під корпоративними клієнтами розуміються резиденти-суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, які мають право здійснювати на міжбанківському валютному ринку України купівлю-продаж іноземної валюти за гривні на умовах "форвард".