28 вересня 2017 р.

Спостережна рада DV BANK прийняла рішення про інституціональну підтримку ГО "Студена". Банк допомагатиме активістам у зборі доброчинних внесків для соціально-значущих проектів.

Головним інструментом підтримки стане внесення в інтерфейс терміналів самообслуговування (ПТКС) опції з переказу коштів на окремі проекти та соціальні ініціативи ГО "Студена".

"У новому інтерфейсі терміналів самообслуговування буде додана можливість переказати решту від штатних транзакцій на соціальні проекти або зробити окремий внесок. Доступний опис діяльності ГО дозволить внескодавцям більш усвідомлено оцінити вартість своїх інвестицій. З розширенням парку терміналів "Студена" зможе акумулювати на своїх рахунках більші суми надходжень", - зазначив акціонер та радник Голови Правління Банку Сергій Горбачевський.

DV BANK також виступив системним доброчинцем, виділивши на підтримку "Студени" регулярну фіксовану суму. Своєчасність інституційної підтримки належно оцінили й представники волонтерської установи:

"Згідно з опитуванням, яке нещодавно було проведено нами серед невеликих громадських організацій, 81% із них не мають джерел покриття адміністративних витрат. Тільки-но завершується проектне фінансування, вони опиняються на межі згортання своєї діяльності. "Студена" так само входила в цю зони ризику. Проте допомога, запропонована DV BANK-ом, дозволить нам працювати й у міжпроектний період, а також реалізовувати позагрантові ініціативи", - констатувала співзасновниця ГО Анастасія Мельниченко.

Нагадаємо, раніше в рамках своєї концепції корпоративно-соціальної відповідальності DV BANK розпочав проект із забезпечення банківських відділень автоматизованими дефібриляторами та проведення тренінгів персоналу з надання домедичної допомоги. Першим дефібрилятором вже укомплектовано столичне відділення за адресою вул. Ігорівська/Набережно-Хрещатицька, 13/5 (А), де працює персонал із відповідною кваліфікацією.

"Студена" - громадська організація, чия діяльність спрямована на надання психосоціальної підтримки ветеранам АТО, зокрема, шляхом створення центрів соціальної адаптації демобілізованих до мирного життя. ГО також зосереджується на проектах із подолання дискримінації в Україні.

Найбільшими доробками "Студени" є ініціатива "Без броні" - загальноукраїнська база даних центрів із надання юридичної, психологічної, соціальної та медичної допомоги ветеранам АТО, а також центр консультацій ветеранів і бійців ЗСУ та їх сімей щодо повернення до мирного життя у м. Краматорськ.

DV BANK – банк 3-ї групи (за класифікацією НБУ) з українським капіталом. Банк увійшов до рейтингу "50 провідних банків України" за версією видання FinClub. Також став першим банком в Україні, який щоденно звітується перед клієнтами та регуляторними органами щодо своїх балансових показників - на офіційному сайті та корпоративному Facebook.

Банк дотримується принципів прозорості ведення бізнесу в інтересах клієнтів, розвиває програми соціальної відповідальності, є членом провідних бізнес-асоціацій України: Незалежної асоціації банків України, European Business Association та Спілки українських підприємців.

http://ua.interfax.com.ua/news/press-release/451492.html