Голова Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

 

Бузілов Андрій Миколайович

 

Андрій Миколайович має досвід в банківському секторі з 1998 року, керівні посади займає з 2006 року. Працював в таких банках як: Акціонерне товариство «Український іноваційний банк «Укрінбанк», Управління Національного банку України по м. Києву і Київській області, Комерційний банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Кредитпромбанк», ВАТ «Банк Кіпру», ПАТ «ДІАПАЗОН-МАКСИМУМ БАНК», ПАТ «КБ «ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР».


Народився у 1976 році.


Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті.

 

 

 


 

Заступник Голови Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

 

Симоненков Дмитро Вікторович

 

Дмитро Вікторович має досвід роботи в банківському секторі з 2005 року, займає керівні посади з 2009 року. Працював в таких банках як: ПАТ «Фінексбанк», ПАТ «Iboxbank», ПАТ «Перехідний банк «РВС Банк», ПАТ «Інвестиційно-Трастовий Банк».

 

Народився у 1984 році.

 

Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті, вищу юридичну освіту отримав в Київському університеті права Національної академії наук України.

 

 

 


 

Член Правління, т.в.о. відповідального працівника за проведення фінансового моніторингу в ПАТ "ДІВІ БАНК"

Камінська Юлія Миколаївна

 

Юлія Миколаївна має досвід роботи в банківському секторі з 2004 року, керівні посади займає з 2008 року. Працювала в таких банках як: ПАТ «Промінвестбанк» та ПАТ «Інтеграл-Банк».

Народилася у 1983 році.

Вищу економічну освіту отримала в Київському національному університеті ім. Вадима Гетьмана.

 

 

 

 


 

Головний бухгалтер, Член Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

Шиманська Світлана Михайлівна

 

Світлана Михайлівна має досвід роботи в банківському секторі з 1994 року, займає керівні посади з 1999 року. Працювала в таких банках як: ЗАТ «Український кредитний банк», ВАТ «Діапазон-Максимум Банк», АТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «КБ «Фінансовий Партнер».

 

Народилася у 1967 році.

 

Вищу економічну освіту отримала у Львівському банківському інституті Національного банку України.

 

 

Спостережна рада 

Спостережна рада є органом, що здійснює захист прав вкладників, інших кредиторів та акціонерів (учасників) ПАТ «ДIВI БАНК», а також регулює та контролює діяльність Правління в межах компетенції, визначеної Статутом банку та законодавством України.

 

Склад Спостережної ради Банку: Бунецька Ольга Дмитрівна (Голова Спостережної ради), Горбачевський Олександр Антонович, Статніков Денис Давидович, Шипiлова Олена Олексiївна, Пiдгаєцька Олена Юрiївна.