Голова Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

Горбачевський Сергій Олександрович

 

Сергій Олександрович має досвід роботи в банківському секторі з 1999 року, керівні посади займає з 2003 року. Працював в таких банках як: ПАТ «КБ «Хрещатик», ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Інтеграл-банк».

Народився у 1978 році.

Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

 

 

 

 


 

Заступник Голови Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

 

Долуда Ігор Іванович

 

Ігор Іванович має досвід роботи в банківському секторі з 2003 року, займає керівні посади з 2007 року. Працював в таких банках як: ПАТ «Універсал Банк», АТ «Банк Ренесанс Капітал», АКІБ «Укрсиббанк».

Народився у 1981 році.

Вищу економічну освіту отримав в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, вищу юридичну освіту – в Українській академії банківської справи Національного банку України.

 

 

 

 


 

Заступник Голови Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

 

Гульман Вікторія Анатоліївна

 

Вікторія Анатоліївна має досвід роботи в банківському секторі з 2005 року, керівні посади займає з 2011 року. Працювала в таких банках як: ПАТ «БМ Банк», АТ «КБ «Експобанк».

Народилась у 1983 році.

Вищу економічну освіту отримала в Київському національному економічному університеті.

 

 

 

 


 

Заступник Голови Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

 

Бузілов Андрій Миколайович

 

Андрій Миколайович має досвід в банківському секторі з 1998 року, керівні посади займає з 2006 року. Працював в таких банках як: Акціонерне товариство «Український іноваційний банк «Укрінбанк», Управління Національного банку України по м. Києву і Київській області, Комерційний банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Кредитпромбанк», ВАТ «Банк Кіпру», ПАТ «ДІАПАЗОН-МАКСИМУМ БАНК», ПАТ «КБ «ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР».


Народився у 1976 році.


Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті.

 

 

 


 

Начальник Кредитного управління, Член Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

 

Симоненков Дмитро Вікторович

 

Дмитро Вікторович має досвід роботи в банківському секторі з 2005 року, займає керівні посади з 2009 року. Працював в таких банках як: ПАТ «Фінексбанк», ПАТ «Iboxbank», ПАТ «Перехідний банк «РВС Банк», ПАТ «Інвестиційно-Трастовий Банк».

 

Народився у 1984 році.

 

Вищу економічну освіту отримав у Київському національному економічному університеті, вищу юридичну освіту отримав в Київському університеті права Національної академії наук України.

 

 

 


 

Начальник Управління фінансового моніторингу, Член Правління ПАТ "ДІВІ БАНК"

Костяна Олександра Василівна

 

Олександра Василівна має досвід роботи в банківському секторі з 2011 року, керівні посади займає з 2013 року. Працювала в таких банках як: ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «ТЕРРА БАНК».

Народилася у 1988 році.

Вищу економічну освіту отримала в Університеті банківської справи Національного банку України.

 

 

 

 


 

Головний бухгалтер, Член Правління ПАТ «ДІВІ БАНК»

Шиманська Світлана Михайлівна

 

Світлана Михайлівна має досвід роботи в банківському секторі з 1994 року, займає керівні посади з 1999 року. Працювала в таких банках як: ЗАТ «Український кредитний банк», ВАТ «Діапазон-Максимум Банк», АТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «КБ «Фінансовий Партнер».

 

Народилася у 1967 році.

 

Вищу економічну освіту отримала у Львівському банківському інституті Національного банку України.

 

 

Спостережна рада 

Спостережна рада є органом, що здійснює захист прав вкладників, інших кредиторів та акціонерів (учасників) ПАТ «ДIВI БАНК», а також регулює та контролює діяльність Правління в межах компетенції, визначеної Статутом банку та законодавством України.

 

Склад Спостережної ради Банку:  Бунецька Ольга Дмитрівна (Голова Спостережної ради),  Горбачевський Олександр Антонович, Статніков Денис Давидович, Шипiлова Олена Олексiївна, Пiдгаєцька Олена Юрiївна.